Get Adobe Flash player

Zbliżają się walentynki! Co robić, aby ten dzień był wyjątkowy? Jak sprawić naszej ukochanej kobiecie lub naszemu umiłowanemu mężczyźnie szczególną przyjemność w tym dniu? Co robić, by przez naszą nieuwagę lub brak taktu, Walentynki nie skończyły się klęską? Jak zachować się podczas randki?

Przede wszystkim zadbaj o szczególny nastrój Walentynek. Przygotuj się odpowiednio do randki z ukochanym/ą. Zadbaj o to, aby w tym dniu wyglądać szczególnie pięknie. Ubierz się elegancko! Mężczyzna powinien założyć garnitur, krawat i koszulę lub przynajmniej elegancką marynarkę. Kobieta musi koniecznie włożyć sukienkę – warto się poświęcić (nawet gdy za oknami mróz), aby spędzić tych kilka szczególnych chwil. Jeśli planujecie wyjście na romantyczną kolację możesz założyć szykowne skórzane kozaczki. Dziewczyny powinny zrobić również wieczorowy makijaż i założyć dekoracyjną biżuterię.

Panowie, nie zapomnijcie o kwiatach! Nic nie zrobi tak pozytywnego wrażenia na kobietach jak podarowany im w dniu Walentynek przepiękny bukiet róż. Pamiętajcie o manierach, takich jak otwarcie drzwi waszej wybrance serca (także tych do samochodu) . Jeśli pogoda jest kiepska nie zapomnijcie o dużym parasolu, pod który będziecie mogli się razem schronić. Stolik w restauracji powinien być zarezerwowany wcześnie, aby uniknąć sytuacji braku wolnych miejsc.

W dniu Walentynek nie można również zapomnieć o prezencie walentynkowym. Koniecznie trzeba przygotować na tę okazję coś szczególnego. W ten sposób możesz okazać swojej kobiecie lub swojemu mężczyźnie jak wielkim uczuciem ją/jego obdarzasz.

Podczas kolacji walentynkowej powinniście poczuć się szczęśliwi. Dlatego tak ważne jest, aby bardzo dużo się śmiać. Nie starajcie się jednak opowiadać głupich żartów. Może warto porozmawiać w takim dniu o waszych wspólnych planach na przyszłość, albo przynajmniej o tym jak zamierzacie spędzić wakacje.

Najważniejszym elementem randki walentynkowej jest jednak jej zakończenie. Żegnając się z ukochaną każdy gentelman pamięta o tym, aby pocałować swoją panią w rękę. Jest to szarmancki gest, za pomocą którego można okazać szacunek w stosunku do ukochanej. Sprawisz w ten sposób, że poczuje się ona jak księżniczka.