Get Adobe Flash player

Pamiętaj, że z okazji walentynek koniecznie musisz sprawić prezent swojej ukochanej kobiecie. Przede wszystkim zadbaj o podstawowy pakiet walentynkowy. Choć kobiety często się tego wypierają, tak naprawdę uwielbiają kwiaty, czekoladki i pocztówki walentynkowe.

Kwiaty
Walentynkowe kwiaty powinny być przede wszystkim świeże i piękne. Zadbaj o to, by nie były one zesuszone bądź ścięte od mrozu. Najlepiej jeśli wybierzesz czerwone róże – będą symbolizowały twoje uczucie do ukochanej. Jeśli planujesz przekazać walentynkowe kwiaty dziewczynie niedawno poznanej, możesz wybrać niezobowiązujące kwiaty w kolorze białym.

Czekoladki
Walentynki nie mogą odbyć się bez przygotowanych na tę okazję specjalnych czekoladek. Dodadzą one smaku waszym relacjom. Dziewczyna, którą kochasz musi w dniu walentynek otrzymać koniecznie pudełko słodyczy. W sklepach znajdziesz specjalnie przygotowane na te okazję limitowane serie bombonierek wzbogaconych w symbole walentynkowe, na przykład serca, róże, amory. Możesz również znaleźć czekoladki w specjalnych metalowych opakowaniach w kształcie serca. Po zjedzeniu smakołyków twoja ukochana może przeznaczyć je na przechowywanie swoich drobiazgów, takich jak biżuteria, spinki, kosmetyki.

Kartka walentynkowa (walentynka) lub list walentynkowy
Do kwiatów oraz czekoladek koniecznie powinny być dołączone życzenia walentynkowe – muszą być szczere i unikalne. Walentynka musi być specjalna, wzbogacona w ciekawe motywy. Karta walentynkowa powinna być piękna, wzbogacona w ciekawe aplikacje i symbole świadczące o twojej miłości. Pamiętaj o tym, aby nie wybierać kartki walentynkowej z kiczowatym wzorem – powinien być on przede wszystkim elegancki. Życzenia napisane w środku nie mogą być również standardowe.  Dla kobiety, którą kochasz napisz życzenia prosto z serca, bądź zaczerpnij z bogactwa literatury – możesz umieścić na kartce walentynkowy fragment wiersza miłosnego znanego, polskiego lub zagranicznego poety. Jako motto dla twojej walentynki możesz umieścić również znany aforyzm dotyczący miłości, kobiet, mężczyzn. Postaraj się, aby był on utrzymany w charakterze romantycznym.

Drobny upominek
Z okazji walentynek powinieneś przygotować również specjalny upominek walentynkowy dla twojej dziewczyny. Może być on drobny, ale ważne aby był trafiony. Możesz pomyśleć o biżuterii, bieliźnie, kosmetykach. Pamiętaj, aby prezent na walentynki dobrać ze smakiem.