Get Adobe Flash player

Z przygotowaniem prezentu walentynkowego dla mężczyzny jest znacznie trudniej, niż z zakupem upominku dla kobiety. Na Walentynki koniecznie trzeba zadbać o zakup kartki walentynkowej dla ukochanego. Powinna być ona elegancka – trzeba koniecznie pamiętać, by nie była ona przesłodzona nie może zawierać całej masy serduszek. Kartka walentynkowa dla mężczyzny powinna charakteryzować się przede wszystkim prostotą, nie może być jednak całkowicie uboga. Treść walentynki powinna być jasno sprecyzowana, ale możemy pokusić się o napisanie kilku romantycznych słów – mężczyźni również oczekują od nas w tym dniu wyznań miłości i odrobiny ciepła. Najlepiej jest dodać do własnych słów również cytat wiersza miłosnego cenionego poety, bądź aforyzm wygłoszony przez znaną osobę.

Walentynki są jednak tak ważnym dniem dla zakochanych, że nie można pominąć kupna prezentu dla Walentego. Co wybrać na walentynki dla naszych panów?

Świetnym upominkiem dla panów z okazji walentynek są kosmetyki. Najlepiej wybrać cały zestaw. Znakomitym prezentem dla panów z okazji walentynek mogą być perfumy. Wszystkie uwielbiamy, kiedy nasz ukochany pachnie ulubionymi perfumami. Walentynki są doskonałą okazją na kupno perfum dla naszego chłopaka – mamy dzięki temu okazję dobrać dla ukochanego zapach, który będzie nam odpowiadał.

Z okazji walentynek można pokusić się na kupno symbolicznego prezentu walentynkowego. Warto kupić swojemu mężczyźnie na przykład kwiatek w doniczce. W ten sposób możemy sprawdzić czy potrafi się nim zaopiekować! Bardzo ważne: do kwiatka należy koniecznie dołączyć „instrukcję obsługi” – kiedy podlewać, jak często, jak o niego dbać, czego unikać, aby nie usechł.

Znakomitym prezentem dla naszego ukochanego faceta z okazji walentynek może być również zakup ramki na zdjęcie. Na pewno posiadacie wasze wspólne zdjęcia, które zwykle trzymacie ma komputerze. Może warto wybrać najpiękniejsze i wywołać – można je postawić na półce i zerkać na nie kiedy jest smutno i ogarnia tęsknota. Jeśli macie wiele wspólnych zdjęć, na przykład ciekawe fotki z wakacji, z okazji walentynek możesz przygotować kolaż – wykonany starannie plakat można powiesić na ścianie i wspominać wspólnie spędzone chwile.